De individuele begeleiding van onze re-integratie -, loopbaancoaching – en outplacement cliënten wordt gecontinueerd door de face-to-face gesprekken om te zetten in extra telefonische afspraken en e-coaching via het Focus loopbaanportaal.
In verband met het coronavirus heeft Focus haar begeleiding van medewerkers aangepast. Deze aanpassing heeft tot doel alle trajecten te continueren door extra inzet van telefonische- en e-coaching.
Omdat Focus erop ingericht is ook op afstand medewerkers te kunnen begeleiden, blijven de re-integratietrajecten 2e spoor voldoen aan de wettelijke verplichtingen.
Geplande workshops en trainingen zullen worden omgezet naar een combinatie van webinar aangevuld met online- en/of telecoaching.
Al onze cliënten hebben 24/7 toegang tot het Focus loopbaanportaal, een persoonlijke, afgeschermde, digitale omgeving waarbinnen zij kunnen communiceren met hun eigen loopbaancoach en andere specialisten zoals de search & match adviseur.
De online (e-coaching) gebeurt eveneens via de afgeschermde omgeving van het Focus loopbaanportaal. Onze cliënten en hun loopbaancoach zijn gewend binnen het loopbaanportaal te werken aan het realiseren van hun doelen. Deze werkwijze is vanaf 16 maart extra beschikbaar en toegepast.